Ifi: Kiélezett végjáték Egerben

Egerben léptek pályára múlt vasárnap az ifjúságiak. Fiataljaink végig szoros mérkőzést vívtak a Heves megyeiekkel, jól küzdöttek az orosháziak, mégis vereséggel utaztak haza.

Jól kezdtek Nagy Ferenc tanítványai az első percekben többségében vendégelőny állt az egri eredményjelzőn. A huszadik percben egy kisebb rövidzárlatkan köszönhetően ötgólos vezetésre tett szert az Eger, amelyet a szünetig jelentősen nem csökkent (30. perc 18-14).

A második játékrészben remekül küzdöttek az orosházi lányok. Különösen Horváth Nikolett és Horváth Bíborka volt elemében. Vezetésükkel a 47. percben ismét egálra álltak a felek. Alig öt perccel a vége előtt továbbra sem született döntés, a lefújás előtt kétgólos hátrányba kerültünk ami megpecsételte a sorsunkat.

Eszterházy KFSC-Sportiskola - OXXO Energy Orosházi NKC 31-30 (18-14)

Orosházi gólszerzők: Horváth N. 11, Horváth B. 6, Csomor 5, Szigetvári 3, Bakró 2, Nagy A. 1

Nagy Ferenc, vezetőedző: Szépen helytálltak a lányok a hazai pálya előnyét élvező Eger ellen.

Ezzel a találkozóval a másodosztályú ifjúsági tabella hatodik helyén áll csapatunk. Szombaton a felnőtt mérkőzés előtt Késmárki Katáék is megmérkőznek, 16 órától a Szentendrét látják vendégül.

Változatlan célokért

Nagy sikerekből és fájó vereségekből egyaránt kijutott a 2017/18-as szezonban. Negyedik helyen

TÁMOGATÓINK

kezilabdavilag         Insure logó1        varosi cimer        oroshazacup e1364506428387     aqua logo       herbaria

MÉDIATÁMOGATÓK

Radio 1n logo 88.9 fekete   Radio 1n logo 90.2 fekete    oroscafe  oroshazi elet   oroshazi varosi tv

TÖRTÉNETÜNK

2014. évben új korszak kezdődött életünkben, elkészítettük utánpótlásképző rendszerünk hosszú távú fejlesztési stratégiáját és szakmai programját, melyet a Corvinus Egyetem Gazdaságtudományi Kar Sportgazdasági Tanszéke elismer és példaértékűnek tart. Programunk végrehajtása során bebizonyosodott, hogy helyes úton járunk. A környező települések bevonásával kialakult egy olyan széles utánpótlás bázis mely biztos alapokat jelent a jövőre nézve.